מינויים

שורת מינויי בכירים בהנהלת שירותי בריאות כללית

דירקטוריון הכללית אישור את מינויו של ד"ר רוני ורד למנהל מחוז תל אביב-יפו, של ארז לוי לתפקיד מנהל מחוז ירושלים ואת מינויה של ד"ר כלנית קיי לממונת פניות הציבור של הקופה

ד"ר כלנית קיי, אחראית פניות הציבור ב"כללית". צילום: רמי זרנגר

שירותי בריאות כללית הודיעה על שורת מינויים בכירים בהנהלה הבכירה: ד"ר רוני ורד ימונה למנהל מחוז תל אביב-יפו; ארז לוי ימונה למנהל מחוז ירושלים וד"ר כלנית קיי תמונה לממונת פניות הציבור של הקופה. המינויים אושרו ע"י דירקטוריון "כללית" וייכנסו לתוקפם בתקופה הקרובה.

ד"ר רוני ורד, מומחה ברפואת משפחה, סיים את בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב כמצטיין דיקן והשלים בהצלחה לימודי תואר שני (MBA) במינהל מערכות בריאות באוניברסיטת בן גוריון.

ד"ר רוני ורד, מנהל מחוז תל אביב-יפו של ה"כללית". צילום: יח"צ

ד"ר ורד החל את דרכו ב"כללית" לפני 25 שנים במחוז שרון שומרון כמתמחה ברפואת משפחה, ולאחר תפקידי ניהול רבים במשך שנים, הוא יכהן כמנהל מחוז תל אביב-יפו הכולל גם את הערים בת ים, אזור וחולון.

ארז לוי החל את דרכו ב"כללית" לפני 17 שנים כמנהל פרויקטים בחטיבת בתי החולים בהנהלה הראשית. בין תפקידי הניהול אותם מילא: משנה למנהל המרכז הרפואי רבין ומנהל אדמיניסטרטיבי של המרכז, הכולל את בתי החולים בילינסון והשרון. בארבע השנים האחרונות לוי מכהן כמנהל מחוז מרכז של ה"כללית".

ארז לוי, מנהל מחוז ירושלים של ה"כללית". צילום: ארנון בוסאני

לוי סיים בהצטיינות תואר ראשון (BSc) בהנדסה תעשיה וניהול עם התמחות בייצור ומערכות מידע בשנקר ותואר שני במינהל עסקים מהמרכז האקדמאי פרס. עתה מונה כאמור למנהל מחוז ירושלים.

ד"ר כלנית קיי החלה את דרכה ב"כללית" בשנת 1989 כאחות במרפאות במחוז ת"א ובהמשך ביצעה מגוון תפקידים, בהם: מנהלת סיעוד במינהלת; מנהלת המחלקה לתכנון ויישום אסטרטגיה באגף תכנון ומדיניות בריאות בהנה"ר וראש אגף סיעוד בקהילה. בשנתיים האחרונות היא מכהנת כמנהלת תכנון, איכות ומדיניות בסיעוד בהנהלה הראשית וכדירקטורית "כללית הנדסה רפואית".

ד"ר קיי סיימה לימודי תואר ראשון בסיעוד בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני בהצטיינות בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב ודוקטורט (PHD) מאוניברסיטת חיפה.

מנכ"ל ה"כללית", רו"ח אלי כהן, מסר: "אנו שמחים  לקדם שלושה מנהלים בכירים שצמחו ב'כללית' ומכירים את הארגון ואת אתגריו. רוני, ארז וכלנית הם מנהלים בעלי רקורד מביאים עימם ניסיון מקצועי וניהולי עשיר במערכת הבריאות וכל אלה יסייעו להם להוביל כל אחד בתפקידו את תחומי אחריותו להישגים רבים ומרשימים".

נושאים קשורים:  מנהלי מחוזות,  שירותי בריאות כללית,  מינויים,  חדשות,  ד"ר רוני ורד,  ד"ר כלנית קיי,  ארז לוי
תגובות
אנונימי/ת
30.05.2023, 01:33

על הערבים להחרים קופה שממנה רק לא ערבים או לא חיילים לתפקידים
בקרוב הנפילה אם לא ימנו ערבים