חדשות

חיסכון זמן משמעותי: שירות מרשמים דיגיטליים לרופאים פרטיים

עד כה, לא ניתן היה לרשום מרשמים דיגיטליים בקליניקה פרטית והדבר הכביד על המטופלים והמטפלים | פתרון חדש מאפשר לרופאים פרטיים רישום תרופות דיגיטלי מאובטח בקלות ובמהירות

ניתן לחתום דיגיטלית על המרשמים ואף לשלוח ישירות לבתי המרקחת. צילום: אילוסטרציה

שירות חדש מאפשר לרופאים בקליניקות פרטיות לרשום מרשמים דיגיטליים, לחתום עליהם דיגיטלית, לשלוח ישירות לבתי המרקחת ולשמור את כל המידע במקום אחד מאובטח.

עד כה, לא ניתן היה לרשום מרשמים דיגיטליים בקליניקה פרטית. רופאים רבים נאלצו לרשום מרשמים ידניים, מה שהכביד על התהליך הן עבור הרופא והן עבור המטופל - מטופלים נוסעים, חונים, מחכים בתור והכל רק כדי לקבל חידוש למרשם קיים, שלא דורש מפגש פיזי ו/או אפילו ייעוץ, או רופאים ששולחים מרשמים על ידי חברות שליחויות.

כעת, באמצעות פיתוח חדש של חברת היידוק (Hidoc), מוצע לרופאים פרטיים פתרון דיגיטלי המאפשר להם לרשום מרשמים דיגיטליים בקלות ובמהירות, תוך שמירה על אבטחת המידע. השירות החדש צפוי לחסוך זמן רב לרופאים ולמטופלים וכן לשפר את חוויית השירות וכן לאפשר לרופאים לעבוד מרחוק ולספק שירות מיטבי למטופליהם מכל מקום ובכל מכשיר.

אדוה מדנס, מנכ"לית חברת היידוק. צילום: יח"צ

לדברי אדוה מדנס, מנכ"לית חברת היידוק, המציעה שירותי ייעוץ רפואי בוידיאו מאובטח עם רופאים מומחים ביותר מ-40 תחומי התמחות, שירות המרשמים הוא צעד נוסף לקידום השימוש בטכנולוגיות דיגיטליות בתחום הרפואה. טכנולוגיות אלו צפויות לשפר את איכות השירות הרפואי, להנגיש אותו יותר ולחסוך משאבים רבים. עשרות רופאים כבר הצטרפו לשירות החדש, ומספרם צפוי לעלות משמעותית בחודשים הקרובים.

נושאים קשורים:  מרשמים דיגיטליים,  רפואה פרטית,  חדשות,  Hidoc
תגובות
אנונימי/ת
29.05.2024, 21:38

יפה
רק מן הראוי לרשום
תוכן פירסומי
בחסות חברת היי דוק וכו
ולציין אם השרות כרוך במינוי -תשלום או לא